eksikler ve resimler...ben yorumladım kendimce.

    

( evet ben de gidenin ardından baktım onca zaman ; çook uzun zaman öncesinde kalsalar bile evet bende çok bekledim gidenin bir gün döneceğini )

  ( gitmesin diye çok dua ettim Tanrı ya , ya beni duymadı ya da duam kabul olmadı... kal dercesine baktım gözlerinin içine anlamadı.En sonunda tutup kollarından haykırmak istedim GİTME diye...

    ( Hepimiz bunun için birbirimizi kırıyor olamayız değil mi ?  Sahiden sevmek , nefret etmekten daha mı zor ? )

   ( En kırılgan noktam burası sanırım.Keşke hiç bitmese dediğim anları keşke daha uzun yaşasaydım.Ve bu gerçek ki , son olacağını bilseydik , yorgun düşene dek o anı yaşamaya çalışırdık... )

( bana varlığının rahatlığıyla yaşamak pek nasip olmuyordu , sonunda sevmesem bile alıştım yokluğunun soğukluğuna... )

( Gitmekten , ertelemekten , savaşmaktan , kazanmak ve kaybetmek ikileminde kalmaktan , pes etmekten yoruldum.seçeneklerden bile usandığımda öylece durmaya karar verdim.Herşey yanımdan geçip giderken    ben orda öylece durmak istiyorum , sadece beklemek ve olacak olan buydu demek... )

    ve işte GERÇEK... bir çok kazayı , aşkı , sorunu çözüp üstesinden geliyoruz ? peki kaçımız eskiye dönebiliyoruz , kaçımız hiç olmamış gibi devam edebiliyoruz ? Ben yapamıyorum , ne eskisi gibi masum , ne eskisi gibi cesur , ne de güvenilir bakıyorum sonrasında...Yavaş yavaş anlıyorum zamanla ; daha önce olduğum kişi değilim , ve eskisi gibi olsaydım nasıl olurdu bilmiyorum...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !